בית
וטרינר
אודותינו
מרפאות וטרינריות
מאמרים וטיפים מהמרפאה
צור קשר
   
 
שירות 24 שעות במקרי חירום
טלפון חירום : 050-2744035
 
אישפוז לחיות
 
בית חולים וטרינרי
 
מרפאה לחיות
 
חיסונים לחיות
 
רופא לחיות
 
וטרינר
 
 
   
   
 
חיסונים לחיות

בעל החיים שבחרתם לגדל, בכל סוג שיהיה, תלוי בכם ממש כתינוק התלוי בהוריו. את רמת הטיפול בבעל החיים שלכם ואת מידת הקרבה אליו אתם בוחרים, אך ישנם דברים שהם בגדר חובה מוסרית וחוקית עליהם לא תוכלו לוותר.

חיסונים לחיות הם דבר בו אתם מחוייבים על פי חוק, כך למשל גור כלבים שהגיע לגיל חודש ימים צריך לעבור מספר חיסונים בהפרשים שונים אצל וטרינר מוסמך, כמו כן בכל שנה יש לקחת אותו לחיסון כלבת, הזמנות לחיסון כלבת נשלחות מהעירייה או מהמועצה המקומית בה רשום הכלב והן כלי מעולה לתיזכור מועד החיסון הנדרש.

העובדה שאחזקת בעל חי  אינה זולה היא נכונה, אך אם תחשבו זאת תגלו שהיא אנינה כל כך יקרה, חיסונים לחיות נעים סביב מאות שקלים בלבד, אין מדובר בהוצאת סכומי עתק בה תשקלו מחדש את הטיפול בבעל החי אלא בסכומים סבירים שיש להוציא בפערי זמן רחוקים יחסית. שימו לב שאם תתחברו לבעל החיים שלכן מבחינה רגשית, אם תעשו מאמצים לתקשר איתו הרגשות שיתפתחו בינכם יפחיתו את ההתלבטות בדבר ההשקעה הכספית.

חיסונים לחיות - למה צריך?

ממש כשם שתינוק אשר נולד זקוק לסדרת חיסונים שיגנו עליו ממחלות מסוימות בהן הוא עלול להידבק בקלות יחסית ואשר עשויות להיות מסוכנות מאוד בעבור מערכת חיסונית בושרית ולא בשלה כשלו, כך גם בעל החיים.

גור כלבים למשל אין להוציא מסביבת הגידול עד לתום סדרת החיסונים הראשונית הכוללת שלושה חיסונים שמגנים מפני שלל מחלות אפשריות, היתרון הבריאותי שמקנים חיסונים לחיות עשויים להציל את בעל החיים שלכם ולמנוע מחלות שעשויות להיות קטלניות עבורו, כמו כן חיסונים לחיות כמו חיסון כלבת הוא חשוב מאוד גם לבני אדם, באם בכלה מחוסן הוא לא ידבק בכלבת וגם לא יוכל להעביר את הכלבת אליכם וכידוע לכן, כלבת בבני אדם היא מחלה קטלנית, על כן חיסונים לחיות חשובים גם לבני אדם.


חיסונים לחיות

 

    
     
 

 

מרפאה וטרינרית, ראשון לציון, חולון, בת ים ונס ציונה - ד"ר מלצר רונן  |  רפואה וטרינרית, אבחון מחלות לחיות, חיסונים לחיות, אישפוז חיות
המרכז הוטרינרי "כרמים": רח' הסוכה 12, ראשון לציון   |   בית חולים וטרינרי "אנימל": רח' ההגנה 30 א.ת. החדש, ראשון לציון  |  מרכז וטרינרי נווה הדרים: רח' ירושלים 88 נווה הדרים
 
אשפוז לחיות   אישפוז לכלב   אשפוז לכלב   אישפוז לחתול   וטרינרים   רופא לחתולים   וטרינר בראשל"צ   בתי חולים לחיות   ווטרינר בראשון לציון   וטרינר בראשון   וטרינר בראשון לציון   ווטרינר בראשל"צ   רופא לחתול   וטרינר לחיות בבת ים   ווטרינר בראשון   רופא לכלבים   וטרינר לחיות בבתים   וטרינר לחיות בראשון   בית חולים לכלבים   מרפאה לחיות בבת ים   מרפאה לחיות בבתים   מרפאה לחיות בראשון   חיסונים לכלב   חיסונים לכלבים   חיסונים לחתולים   בית חולים לחתולים  
 
     
 
קידום בגוגל