בית
וטרינר
אודותינו
מרפאות וטרינריות
מאמרים וטיפים מהמרפאה
צור קשר
   
 
שירות 24 שעות במקרי חירום
טלפון חירום : 050-2744035
 
אישפוז לחיות
 
בית חולים וטרינרי
 
מרפאה לחיות
 
חיסונים לחיות
 
רופא לחיות
 
וטרינר
 
 
   
   
 
מה החשיבות של עיקור וסירוס שנעשים על ידי וטרינר?
אנשים רבים המאמצים חיות יכולים לחשוב שהעיקור של הנקבות והסירוס של הזכרים, הם פעולות שנעשות כנגד הטבע ונחשבות למעשה כוחני שמבטא את שלטונו של האדם על החיה חסרת האונים. כמו כן,העיקור והסירוס קשים לחיית המחמד ולכן גם לבעלים שלהם, כי הם דורשים פרוצדורה לא קלה: הרדמה מלאה, ניתוח ותקופת החלמה לא קלה.

עם זאת, החשיבות של העיקור והסירוס היא רבה ולמעשה שומרת על בריאות בעל החיים שלכם. כמו כן, לעיקור ולסירוס יש חשיבות סביבתית, מפני שהם מונעים המלטות לא רצויות שיכולות להביא לדור שלם של צאצאים מחוסרי בית.

חשיבות העיקור לכלבות
עיקור שנעשה על ידי וטרינר מקצועי לכלבה יכול להועיל מאוד לבריאותה, משום שכלבות נוטות לפתח דלקת רחם לאחר הייחום. הדלקת יכולה לסכן את חיי הכלבה וקשה מאוד לאבחן אותה משום שתסמיניה הם כלליים. על כן, חשיבות העיקור לכלבה היא גבוהה מאוד וכך גם המועד של העיקור.

כאשר העיקור לא מבוצע בזמן המתאים על ידי וטרינר, הכלבה יכולה להיות בסיכון גבוה ובהשגחה מלאה לאחר מכן. כמו כן, ישנה חשיבות לעקר את הכלבה מפני שהעיקור מונע גידולי עטין ולכן מומלץ לבצע זאת בגיל צעיר ולפני הייחום השלישי.

חשיבות הסירוס לכלבים
סירוס הנעשה על ידי וטרינר לכלבים מפחית את הסיכוי לפרוסטאטה מוגדלת שנחשב לדבר שכיח ביותר מעל גיל 5. כלבים הלוקים בפרוסטאטה מוגדלת יכולים לסבול מלחץ על המעי הגס שלהם שיכול להביא לחסימה, לעצירות, לכאבי בטן ואף להקאות. הפיתרון לתופעה זו הוא סירוס שנעשה על ידי וטרינר מקצועי ויש לעשות אותו כמה שיותר מוקדם, על מנת להימנע מטיפול במשלשלים וטיפולים אחרים. כמו כן, הסירוס עוזר למניעת של אגרסיביות אצל כלבים מסוימים הנוטים להיות בעלי אופי דומיננטי, מה שהופך אותם לרגועים ונעימים יותר. 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
וטרינר לכלבים, חתולים וחיות אחרות
 
 
 
 
מרפאה וטרינרית, ראשון לציון, חולון, בת ים ונס ציונה - ד"ר מלצר רונן  |  רפואה וטרינרית, אבחון מחלות לחיות, חיסונים לחיות, אישפוז חיות
המרכז הוטרינרי "כרמים": רח' הסוכה 12, ראשון לציון   |   בית חולים וטרינרי "אנימל": רח' ההגנה 30 א.ת. החדש, ראשון לציון  |  מרכז וטרינרי נווה הדרים: רח' ירושלים 88 נווה הדרים
 
אשפוז לחיות   אישפוז לכלב   אשפוז לכלב   אישפוז לחתול   וטרינרים   רופא לחתולים   וטרינר בראשל"צ   בתי חולים לחיות   ווטרינר בראשון לציון   וטרינר בראשון   וטרינר בראשון לציון   ווטרינר בראשל"צ   רופא לחתול   וטרינר לחיות בבת ים   ווטרינר בראשון   רופא לכלבים   וטרינר לחיות בבתים   וטרינר לחיות בראשון   בית חולים לכלבים   מרפאה לחיות בבת ים   מרפאה לחיות בבתים   מרפאה לחיות בראשון   חיסונים לכלב   חיסונים לכלבים   חיסונים לחתולים   בית חולים לחתולים  
 
 
אתר זה נבנה ומקודם בגוגל על ידי חברת מדיה גרופ