בית
וטרינר
אודותינו
מרפאות וטרינריות
מאמרים וטיפים מהמרפאה
צור קשר
   
 
שירות 24 שעות במקרי חירום
טלפון חירום : 050-2744035
 
אישפוז לחיות
 
בית חולים וטרינרי
 
מרפאה לחיות
 
חיסונים לחיות
 
רופא לחיות
 
וטרינר
 
 
   
   
 
מהי החשיבות של חיסונים הניתנים על ידי וטרינר?
החיסונים של בעל החיים שלכם שניתנים על ידי וטרינר הם בגדר חובה מוסרית וחוקית ולא ניתן לוותר עליהם. מרבית החיסונים ניתנים בגיל צעיר וישנם חיסונים שניתנים מידי שנה ואמורים לשמור על בעל החיים שלכם מפני מחלות מיותרות. ישנם מספר חיסונים שמיועדים על ידי וטרינר ואתם תצטרכו להקפיד על קביעת תור לחיסון בזמן.

בנוסף, ישנם חיסונים נגד כלבת למשל, שלא נשלחים עי ידי וטרינר אלא על ידי המועצה המקומית או העשירייה, מה שמהווה תזכורת טובה עבורכם. החיסונים שניתנים לבעלי החיים על ידי הווטרינר בעלי חשיבות רבה גם מבחינה בריאותית וגם מבחינה סביבתית וכמובן, יש לקחת בחשבון גם את האלמנט הכלכלי.

חשיבות בריאותית
האלמנט החשוב ביותר במתן חיסונים הוא כמובן ההיבט הבריאותי. ישנן חיות כמו גורי כלבים שלא ניתן להוציאם החוצה עד לקבלת סדרת חיסונים התחלתיים שמגנים מפני סיכונים אפשריים. החיסונים מצילים את בעלי החיים שלכם גם מזיהומים וגם ממחלות קטלניות כמו כלבת, שיכולה גם להיות קטלנית עבורכם.

חשיבות חוקית וסביבתית
החיסונים הם מרכיב בטיפול בבעל החיים שלכם שאותו אתם מחויבים לבצע על פי החוק. הסיבה לכך שהחיסונים הם חובה מוסרית וחוקית ולא ניתן לוותר עליהם, תורמים גם לבריאות חיית המחמד שלכם וגם לבריאות הסביבה וחיות אחרות. כמו בני האדם, גם חיות מעבירות בניהן וירוסים ומחלות ולכן החיסונים יוצרים סביבה בריאה יותר עבור כל בעלי החיים.

האלמנט הכלכלי
חיסונים עולים כמה מאות שקלים ויש לקחת זאת בחשבון טרם מאמצים או רוכשים חיית מחמד, כמו את ההוצאות הכרוכות בטיפול בבעל החיים, מעבר למרכיב החיסונים. למרות שלא מדובר בסכומים גדולים יש להיערך לכך ולא לדחות אף חיסון בגלל גורם כלכלי. הבשורה המשמחת היא שהחיסונים ניתנים בפערי זמן רחוקים ולכן ההוצאה נחשבת לסבירה. 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
וטרינר עם לב
 
 
 
 
מרפאה וטרינרית, ראשון לציון, חולון, בת ים ונס ציונה - ד"ר מלצר רונן  |  רפואה וטרינרית, אבחון מחלות לחיות, חיסונים לחיות, אישפוז חיות
המרכז הוטרינרי "כרמים": רח' הסוכה 12, ראשון לציון   |   בית חולים וטרינרי "אנימל": רח' ההגנה 30 א.ת. החדש, ראשון לציון  |  מרכז וטרינרי נווה הדרים: רח' ירושלים 88 נווה הדרים
 
אשפוז לחיות   אישפוז לכלב   אשפוז לכלב   אישפוז לחתול   וטרינרים   רופא לחתולים   וטרינר בראשל"צ   בתי חולים לחיות   ווטרינר בראשון לציון   וטרינר בראשון   וטרינר בראשון לציון   ווטרינר בראשל"צ   רופא לחתול   וטרינר לחיות בבת ים   ווטרינר בראשון   רופא לכלבים   וטרינר לחיות בבתים   וטרינר לחיות בראשון   בית חולים לכלבים   מרפאה לחיות בבת ים   מרפאה לחיות בבתים   מרפאה לחיות בראשון   חיסונים לכלב   חיסונים לכלבים   חיסונים לחתולים   בית חולים לחתולים  
 
 
אתר זה נבנה ומקודם בגוגל על ידי חברת מדיה גרופ