בית
וטרינר
אודותינו
מרפאות וטרינריות
מאמרים וטיפים מהמרפאה
צור קשר
   
 
שירות 24 שעות במקרי חירום
טלפון חירום : 050-2744035
 
אישפוז לחיות
 
בית חולים וטרינרי
 
מרפאה לחיות
 
חיסונים לחיות
 
רופא לחיות
 
וטרינר
 
 
   
   
 
כיצד מוצאים וטרינר מצוין
בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים אוספים לבתיהם חברים נאמנים לחיים, לרוב בעלי פרווה רכה וארבע רגליים. כלבים, חתולים, ארנבונים ובעלי חיים חביבים אחרים מחזירים יחס חם על טיפול מסור ובתמורה יש להעניק להם בין היתר טיפול רפואי מצוין.

בין אם מדובר על חיסון תקופתי, עיקור או סירוס, חבישת פצע או כל טפול רפואי אחר, חשוב לוודא שנמצאים בטיפול של וטרינר לא סתם טוב, אלא אפילו מצוין. בשורות הבאות נספר על הדרכים הטובות ביותר למצוא את רופא החיות הנכון, במקום הנכון.

טוב מראה עיניים
באופן טבעי, וטרינר מצוין יקפיד לקבל את המטופלים בסביבת עבודה וטיפולים נקיה, סטרילית ושמורה. לכן, כאשר מגיעים למרפאה שנראית שמורה היטב, מסבירת פנים, נעימה ומזמינה, זהו סימן טוב לכך שמדובר על המקום הנכון.

כמו במקרה של מרפאה פרטית לאורתופדיה, לאף אוזן גרון או לכל טיפול אחר המיועד לאנשים, גם במקרה של בעלי החיים, סביבת הטיפולים משפיעה מאוד. זאת, מעבר לעובדה שסביבה מתוחזקת מעידה על רצינות.

בנוסף, על מנת למצוא וטרינר מצוין ועל מנת להגיע למקום הנכון, צריך לנקוט כמה צעדים חשובים:
  • כדאי מאוד לקבל המלצות – המלצות מבעלים של כלבים או חתולים שמרוצים מרופא החיות שלהם חשובות מאוד. חשוב לבדוק שמדובר כמובן על ממליצים אמינים, כאלה שמכירים את רופא החיות לאורך זמן.
  • מקצועיות – חשוב לוודא שמדובר על רופא מקצועי ובעל ניסיון. גם מרפאה יפה ונקיה לא מעידה בהכרח על וטרינר שצבר די ניסיון כדי להיות רגועים, במיוחד במקרה של טיפול מורכב. 
  • חשוב לברר מראש מהן שעות הקבלה ומה עושים במקרה של בעיה מעבר לשעות העבודה. איש מקצוע אמיתי, בעל לב רחב, יהיה זמין למקרי חירום ולהתייעצות גם מעבר לשעות העבודה הרגילות. 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
וטרינר
 
מאמרים נוספים:
 
  תפקידו של וטרינר מוסמך בתהליך אימוץ כלבים  
  יש לוודא כי הוטרינר מוסמך ויש לו רישיון לטיפול. לרוב, העוסקים בוטרינריה, אוהבים חיות מחמד (יותר מ-50% מהתלמידים הנרשמים ללימודי וטרינריה, בחרו במקצוע בשל אהבתם לחיות המחמד). על הוטרינר לערוך טיפול...  
  המשך לקרוא...  


  איך לבחור וטרינר?  
  וטרינר הוא רופא בעל החיים שלכם ואותו לא תפגשו רק במקרי חירום אלא גם בביקורות, בחיסונים ובהדרכה כאשר מדובר בכלבים חדשים. הווטרינר היה מי שיעזור לכם להבין מה עובר על חיית המחמד ויטפל בה בעת הצורך ולכן..  
  המשך לקרוא...  


מרפאה וטרינרית, ראשון לציון, חולון, בת ים ונס ציונה - ד"ר מלצר רונן  |  רפואה וטרינרית, אבחון מחלות לחיות, חיסונים לחיות, אישפוז חיות
המרכז הוטרינרי "כרמים": רח' הסוכה 12, ראשון לציון   |   בית חולים וטרינרי "אנימל": רח' ההגנה 30 א.ת. החדש, ראשון לציון  |  מרכז וטרינרי נווה הדרים: רח' ירושלים 88 נווה הדרים
 
אשפוז לחיות   אישפוז לכלב   אשפוז לכלב   אישפוז לחתול   וטרינרים   רופא לחתולים   וטרינר בראשל"צ   בתי חולים לחיות   ווטרינר בראשון לציון   וטרינר בראשון   וטרינר בראשון לציון   ווטרינר בראשל"צ   רופא לחתול   וטרינר לחיות בבת ים   ווטרינר בראשון   רופא לכלבים   וטרינר לחיות בבתים   וטרינר לחיות בראשון   בית חולים לכלבים   מרפאה לחיות בבת ים   מרפאה לחיות בבתים   מרפאה לחיות בראשון   חיסונים לכלב   חיסונים לכלבים   חיסונים לחתולים   בית חולים לחתולים  
 
 
אתר זה נבנה ומקודם בגוגל על ידי חברת מדיה גרופ