בית
וטרינר
אודותינו
מרפאות וטרינריות
מאמרים וטיפים מהמרפאה
צור קשר
   
 
שירות 24 שעות במקרי חירום
טלפון חירום : 050-2744035
 
אישפוז לחיות
 
בית חולים וטרינרי
 
מרפאה לחיות
 
חיסונים לחיות
 
רופא לחיות
 
וטרינר
 
 
   
   
 
וטרינר לכלבים, חתולים וחיות אחרות
בעלי חיים שונים גדלים היום בסביבה הביתית, בתוך הבית פנימה ולעיתים בחצר. למרות שחלק משמעותי מאותן חיות בית יכללו כלבים וחתולים, ישנם רבים שבוחרים לגדל בעלי חיים אחרים, חלקם אקזוטיים. לכן, כאשר זקוקים לטיפול וייעוץ מאת וטרינר מוסמך, חשוב לדעת לבדוק שמגיעים למקום הנכון.

לצד טיפול בכלבים וחתולים, וטרינר בעל ניסיון יוכל לספק תשובות ולתת טיפול גם למגוון של בעלי חיים אחרים. בין היתר מדובר על טיפול בארנבונים, במכרסמים אחרים, בבעלי כנף (כגון תוכים) ועוד. יש לציין שבמידה ומדובר על חיות אקזוטיות כגון זוחלים, לטאות וכיוצא באלה, עדיף לבחור רופא חיות בעל מומחיות מיוחדת. מבנה הגוף והמחלות של חיות אקזוטיות מצריכים ידע וניסיון ממוקדים.

מניעה וטיפול
בין אם מדובר על וטרינר מהשורה ובין אם מדובר על מי שמסוגל לספק טיפול לבעלי חיים אקזוטיים, חשוב לדעת מתי מגיעים לטיפול. לטיפול לא מגיעים אך ורק כאשר ישנה פגיעה או פציעה ברורים. חשוב לא פחות להגיע לייעוץ ולטיפול גם:
  • כאשר מאמצים חיה וצריך לבצע בדיקה ראשונית.
  • כאשר בעל החיים מראה סימנים של אי שקט או חוסר תיאבון.
  • כאשר התנהגות רגילה משתנה, ללא הסבר.
  • כאשר בעל החיים סובל מקשיי שינה או מבריחה של שתן או צואה (בבוגרים).
  • בנוסף, חשוב כמובן להגיע לטיפול במידה ומחליטים לבצע סירוס או עיקור וכן כדי להעניק את החיסונים התקופתיים, טיפול נגד תולעים, טיפול מונע למחלות נפוצות ועוד.
כאשר מגיעים למרפאתו של וטרינר בזמן הנכון, בלי דחיות ובלי עיכובים, אפשר למנוע הרבה מאוד כאב וסבל. בדיוק כמו במקרה של ילדים, צריך להיות ערניים להתנהגותו של בעל החיים, החתול הכלב או כל חיה אחרת. בהתנהגותם הם מודיעים בלי צורך במילים מתי כואב להם, מתי הם סובלים, מתי הם זקוקים לעזרה.  
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
וטרינר
 
מאמרים נוספים:
 
  מה החשיבות של עיקור וסירוס שנעשים על ידי וטרינר?  
  עיקור שנעשה על ידי וטרינר מקצועי לכלבה יכול להועיל מאוד לבריאותה, משום שכלבות נוטות לפתח דלקת רחם לאחר הייחום. הדלקת יכולה לסכן את חיי הכלבה וקשה מאוד לאבחן אותה משום שתסמיניה הם כלליים. על כן, חשיבות  
  המשך לקרוא...  


  טיפים לאימוץ כלבים מאת וטרינר מקצועי  
  ישנם תכשירים רבים שמרחיקים את הפרעושים מהכלב, אך הם לא תמיד מתאימים לגורים, במיוחד מתחת לגיל חודשיים ולכן יש להתייעץ עם וטרינר מוסמך לגבי הטיפול בתכשירים אלו והמינון שלהם.  
  המשך לקרוא...  


מרפאה וטרינרית, ראשון לציון, חולון, בת ים ונס ציונה - ד"ר מלצר רונן  |  רפואה וטרינרית, אבחון מחלות לחיות, חיסונים לחיות, אישפוז חיות
המרכז הוטרינרי "כרמים": רח' הסוכה 12, ראשון לציון   |   בית חולים וטרינרי "אנימל": רח' ההגנה 30 א.ת. החדש, ראשון לציון  |  מרכז וטרינרי נווה הדרים: רח' ירושלים 88 נווה הדרים
 
אשפוז לחיות   אישפוז לכלב   אשפוז לכלב   אישפוז לחתול   וטרינרים   רופא לחתולים   וטרינר בראשל"צ   בתי חולים לחיות   ווטרינר בראשון לציון   וטרינר בראשון   וטרינר בראשון לציון   ווטרינר בראשל"צ   רופא לחתול   וטרינר לחיות בבת ים   ווטרינר בראשון   רופא לכלבים   וטרינר לחיות בבתים   וטרינר לחיות בראשון   בית חולים לכלבים   מרפאה לחיות בבת ים   מרפאה לחיות בבתים   מרפאה לחיות בראשון   חיסונים לכלב   חיסונים לכלבים   חיסונים לחתולים   בית חולים לחתולים  
 
 
אתר זה נבנה ומקודם בגוגל על ידי חברת מדיה גרופ