בית
וטרינר
אודותינו
מרפאות וטרינריות
מאמרים וטיפים מהמרפאה
צור קשר
   
 
שירות 24 שעות במקרי חירום
טלפון חירום : 050-2744035
 
אישפוז לחיות
 
בית חולים וטרינרי
 
מרפאה לחיות
 
חיסונים לחיות
 
רופא לחיות
 
וטרינר
 
 
   
   
 
המלצות וטרינר לטיפול בפרעושים אצל חיות
בעלי החיים חשופים למחלות וזיהומים שונים במהלך חייהם. כמו בני האדם, שעליהם לשמור על אורח חיים בריא על מנת להבטיח חסינות רפואית של המערכות השונות בגופנו, כך גם בעלי החיים צריכים לשמור על אורח חיים בריא.

על בני האדם המחזיקים ומגדלים חיות מחמד שונות, לדאוג לבריאותם של בעלי החיים. הדאגה לבריאותם כוללת מתן תזונה בהתאם לצרכים של סוג בעל החיים, חיסונם מפני מחלות, מתן תרופות במקרה הצורך והענקת שירותים רפואיים שונים במהלך חייהם.

בעיות רפואיות נפוצות של בעלי החיים
בעלי החיים, חשופים יותר לבעיות רפואיות שונות מאשר בני האדם. עצם גידולם והחזקתם בטבע בחלק גדול מהיום, ההתחכחות עם בעלי החיים השונים בגינות במשך היום וריחרוח הצואה של בעלי החיים השונים בגינות חושף אותם לזיהומים רבים.

על המגדלים בעלי חיים, לדאוג לקולר ולשטיפה על מנת למנוע פרעושים בפרוותם של חיות המחמד. פרעוש הוא טפיל עור קטן אשר ניזון מדמם של חיות המחמד השונות אליהן הוא נטפל. פרעוש הוא טפיל חיצוני. הפרעושים מתפתחים בדרך כלל בסביבת המחייה של בעלי החיים ומתרבים בעיקר בתנאי חום ולחות גבוהים.

טיפול בפרעושים
על מנת להבטיח את בריאותם של חיות המחמד ולהימנע מהידבקות בפרעושים ומזיקים שונים, עלינו להצמיד לחיית המחמד קולר נגד פרעושים (לרוב הקולר בצבע לבן) בנוסף לקולר של הרצועה (במידה ומדובר בכלב). בנוסף, עלינו לדאוג לרחוץ את חיית המחמד על פי התדירות המתאימה לסוג חיית המחמד ולמרוח חומרים נגד פרעושים.

בנוסף, ניתן לערוך הדברה. תהליך ההדברה מתבצע בשני שלבים, הדברת הפרעושים שעל חיית המחמד והדברת הפרעושים שבסביבת המחייה של חיית המחמד.

יש לשים לב, החומרים המשמשים להדברת פרעושים בסביבת המחייה רעילים מאד. יש לערוך את הפעולה בזהירות ולפי הוראות היצרן.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
איך מוצאים וטרינר
 
 
 
 
מרפאה וטרינרית, ראשון לציון, חולון, בת ים ונס ציונה - ד"ר מלצר רונן  |  רפואה וטרינרית, אבחון מחלות לחיות, חיסונים לחיות, אישפוז חיות
המרכז הוטרינרי "כרמים": רח' הסוכה 12, ראשון לציון   |   בית חולים וטרינרי "אנימל": רח' ההגנה 30 א.ת. החדש, ראשון לציון  |  מרכז וטרינרי נווה הדרים: רח' ירושלים 88 נווה הדרים
 
אשפוז לחיות   אישפוז לכלב   אשפוז לכלב   אישפוז לחתול   וטרינרים   רופא לחתולים   וטרינר בראשל"צ   בתי חולים לחיות   ווטרינר בראשון לציון   וטרינר בראשון   וטרינר בראשון לציון   ווטרינר בראשל"צ   רופא לחתול   וטרינר לחיות בבת ים   ווטרינר בראשון   רופא לכלבים   וטרינר לחיות בבתים   וטרינר לחיות בראשון   בית חולים לכלבים   מרפאה לחיות בבת ים   מרפאה לחיות בבתים   מרפאה לחיות בראשון   חיסונים לכלב   חיסונים לכלבים   חיסונים לחתולים   בית חולים לחתולים  
 
 
אתר זה נבנה ומקודם בגוגל על ידי חברת מדיה גרופ