בית
וטרינר
אודותינו
מרפאות וטרינריות
מאמרים וטיפים מהמרפאה
צור קשר
   
 
שירות 24 שעות במקרי חירום
טלפון חירום : 050-2744035
 
אישפוז לחיות
 
בית חולים וטרינרי
 
מרפאה לחיות
 
חיסונים לחיות
 
רופא לחיות
 
וטרינר
 
 
   
   
 
איך מוצאים וטרינר
למרות שישנם מומחים לוטרינריה שעוסקים בעיקר בתחום של חיות משק או בפיקוח על בעלי חיים, עבור מרבית האנשים וטרינר הוא המומחה לטיפול רפואי בחיות בית. זהו האדם שאליו יפנה כל בעליו של כלב או חתול, תוכי או שרקן, כאשר יש צורך לקבל חיסון או זריקה, טיפול בפציעה או קבלת מענה לכל מקרה של מחלה.

השאלה המתבקשת היא איך מוצאים וטרינר ולמעשה, איך מוצאים את רופא החיות האיכותי ביותר? כדי למצוא את המטפל הנכון והטוב ביותר מומלץ לנקוט בכמה צעדים פשוטים, אך חשובים.

אוהב חיות
למרות שנראה מובן מאליו שכל מי שבחר במקצוע הוטרינריה יהיה אוהב חיות מושבע, מסתבר שיש כאלה שפנו למקצוע עקב סיבות אחרות. במקביל, יש כאלה שעם השנים עברו תהליך של שיחקה מקצועית.

לכן, חשוב לוודא שבעל החיים האהוב שאותו מפקידים בידיו של וטרינר יגיע באמת לידיים הנכונות. כדי לבדוק שמדובר על אוהב חיות אמיתי צריך לשים לב:
  • לטון הדיבור של הרופא, הן בשעות עומס והן בשעות רגועות.
  • לשים לב להבעות הפנים, למחוות הגוף.
  • להיות עירניים לתגובות של החיה לפני ובשעת הטיפול. בנקודה זו נעיר שפעמים רבות החיה תהיה מפוחדת לא בשל רופא לא איכותי אלא בשל התניה שלילית כלפי המרפאה בכלל.
למי שאיננו בטוח, נמליץ להיעזר גם בהמלצות מטעם חובבי חיות. ההמלצות יכולות להיות בפורומים באינטרנט, ברשתות חברתיות, בעל פה – בגינת הכלבים, בשכונה, במקום העבודה.

חשוב לזכור להקשיב גם למה שמרגישים עמוק בפנים וגם לדברים ברורים שניתן לראות מיד:
  • יש לבחור מרפאה קרובה, שקל להגיע אליה.
  • יש לבחור וטרינר ששומר על סביבת טיפולים נקיה ומזמינה.
  • יש לבחור במי שמרגישים מולו בנוח, שמרגישים שהוא נותן את היחס המתאים גם למטופלים וגם לבעלים. 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
וטרינר
 
מאמרים נוספים:
  המלצות וטרינר לטיפול בפרעושים אצל חיות  
  בעלי החיים חשופים למחלות וזיהומים שונים במהלך חייהם. כמו בני האדם, שעליהם לשמור על אורח חיים בריא על מנת להבטיח חסינות רפואית של המערכות השונות בגופנו, כך גם בעלי החיים צריכים לשמור על אורח חיים בריא.  
  המשך לקרוא...  


  מידע על חיסוני בעלי חיים אצל וטרינר  
  בכל חיסון מכניסים הוטרינרים קפסולה קטנה המכילה קוד (בדומה לקוד שעל גבי המוצרים בסופר מרקט) מתחת לעורו של הכלב. כך למעשה לכל כלב בישראל יש מספר זיהוי הנמצא במאגר הארצי. השבב מסייע במידה והכלב בורח...  
  המשך לקרוא...  


מרפאה וטרינרית, ראשון לציון, חולון, בת ים ונס ציונה - ד"ר מלצר רונן  |  רפואה וטרינרית, אבחון מחלות לחיות, חיסונים לחיות, אישפוז חיות
המרכז הוטרינרי "כרמים": רח' הסוכה 12, ראשון לציון   |   בית חולים וטרינרי "אנימל": רח' ההגנה 30 א.ת. החדש, ראשון לציון  |  מרכז וטרינרי נווה הדרים: רח' ירושלים 88 נווה הדרים
 
אשפוז לחיות   אישפוז לכלב   אשפוז לכלב   אישפוז לחתול   וטרינרים   רופא לחתולים   וטרינר בראשל"צ   בתי חולים לחיות   ווטרינר בראשון לציון   וטרינר בראשון   וטרינר בראשון לציון   ווטרינר בראשל"צ   רופא לחתול   וטרינר לחיות בבת ים   ווטרינר בראשון   רופא לכלבים   וטרינר לחיות בבתים   וטרינר לחיות בראשון   בית חולים לכלבים   מרפאה לחיות בבת ים   מרפאה לחיות בבתים   מרפאה לחיות בראשון   חיסונים לכלב   חיסונים לכלבים   חיסונים לחתולים   בית חולים לחתולים  
 
 
אתר זה נבנה ומקודם בגוגל על ידי חברת מדיה גרופ