בית
וטרינר
אודותינו
מרפאות וטרינריות
מאמרים וטיפים מהמרפאה
צור קשר
   
 
שירות 24 שעות במקרי חירום
טלפון חירום : 050-2744035
 
אישפוז לחיות
 
בית חולים וטרינרי
 
מרפאה לחיות
 
חיסונים לחיות
 
רופא לחיות
 
וטרינר
 
 
   
   
 
איך לבחור וטרינר?
וטרינר הוא רופא בעל החיים שלכם ואותו לא תפגשו רק במקרי חירום אלא גם בביקורות, בחיסונים ובהדרכה כאשר מדובר בכלבים חדשים. הווטרינר היה מי שיעזור לכם להבין מה עובר על חיית המחמד ויטפל בה בעת הצורך ולכן, חשוב לבחור וטרינר מקצועי. להלן מספר טיפים שיעזרו לכם.

אהבה לבעלי החיים
ניתן לחשוב שאנשי המקצוע שעוסקים בתחומי הרופאה השונים יאהבו את המטופלים שלהם ובמרבית המקרים אכן זה כך, אך וודאי שתרצו לבחור וטרינר שאוהב בעלי חיים ומבין את הדאגה שלכם לבעל החיים שבבעלותכם. הדרך הטובה ביותר לברר זאת היא לשאול וטרינר אם הוא בעצמו מגדל בעל חיים, מה שיוסיף לחיבור האישי ולטיפול המקצועי בחיית המחמד שלכם.

שירות רפואי מתקדם
בעל החיים שלכם הוא חלק בלתי נפרד מהמשפחה ולכן תרצו לבחור וטרינר שברשותו כל אמצעי הטכנולוגיה המתקדמים ביותר לטיפול בבעל החיים שלכם. כמו כן, וטרינר מקצועי ידע על שיטות שונות של טיפול שיוכלו להתאים לגזע ולסוג בעל החיים המטופל. רצוי כי מרפאת הווטרינר תהיה זמינה ומאובזרת בציוד חמצן, חדרי ניתוח וכמובן תרופות לעת חירום.

שירותי מרפאה
המרפאה בה הווטרינר עובד חייבת לספק לכם מגוון של שירותים שיכולים במקרה חירום, להציל את החיים של חיית המחמד שלכם. כלומר, כאשר אתם ניגשים לבחור וטרינר חשוב לבדוק שבמרפאה יש שירותי ניתוח ואשפוז ושהמרפאה תמיד תהיה זמינה. הזמינות היא ערך עליון ומשמעותי בבחינת וטרינר, מפני שהמרפאה יכולה להיות מה שיכריע בין החיים והמוות של בעל החיים.

שירות נעים ואדיב
הווטרינר שאותו תבחרו חייב להיות אדיב כלפיכם משום שהדאגה כלפי בעל החיים וחוסר האונים שתרגישו במקרים מסוימים, יכול לגרום לכם לשאול הרבה שאלות, והווטרינר אמור לספק לכם מענה ברוגע ובסבלנות ולהיות זמין עבורכם. ככל שתרגישו בנוח עם הווטרינר שלכם, כך איכות החיים שלכם ושל חיית המחמד שלכם תהיה גבוהה יותר. 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
כיצד מוצאים וטרינר מצוין
 
 
 
 
מרפאה וטרינרית, ראשון לציון, חולון, בת ים ונס ציונה - ד"ר מלצר רונן  |  רפואה וטרינרית, אבחון מחלות לחיות, חיסונים לחיות, אישפוז חיות
המרכז הוטרינרי "כרמים": רח' הסוכה 12, ראשון לציון   |   בית חולים וטרינרי "אנימל": רח' ההגנה 30 א.ת. החדש, ראשון לציון  |  מרכז וטרינרי נווה הדרים: רח' ירושלים 88 נווה הדרים
 
אשפוז לחיות   אישפוז לכלב   אשפוז לכלב   אישפוז לחתול   וטרינרים   רופא לחתולים   וטרינר בראשל"צ   בתי חולים לחיות   ווטרינר בראשון לציון   וטרינר בראשון   וטרינר בראשון לציון   ווטרינר בראשל"צ   רופא לחתול   וטרינר לחיות בבת ים   ווטרינר בראשון   רופא לכלבים   וטרינר לחיות בבתים   וטרינר לחיות בראשון   בית חולים לכלבים   מרפאה לחיות בבת ים   מרפאה לחיות בבתים   מרפאה לחיות בראשון   חיסונים לכלב   חיסונים לכלבים   חיסונים לחתולים   בית חולים לחתולים  
 
 
אתר זה נבנה ומקודם בגוגל על ידי חברת מדיה גרופ